Wyszukiwanie zaawansowane

Oferty Praktyk dla Studentów

Prześlij dalej Wersja PDF Wersja XML Drukuj  

Oferty Praktyk dla Studentów

 

 

Urząd Skarbowy Kraków-Śródmieście uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na stronie: oferty.praca.gov.pl Każde z zamieszczonych na podanej stronie ogłoszeń o praktyce w urzędzie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych:

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DS OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DS OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ

Poza praktykami oferowanymi przez urząd (nazwa), na stronie: oferty.praca.gov.pl dostępnych jest kilkadziesiąt propozycji praktyk studenckich oferowanych przez pozostałe urzędy skarbowe województwa małopolskiego oraz Izbę Skarbową w Krakowie. Dla uzyskania dostępu do tych ofert konieczne jest wybranie w zakładce: RODZAJ PROPOZYCJI → kategorii: PRAKTYKA STUDENCKA oraz w zakładce: DODANE PRZEZ podmiotu: IZBA SKARBOWA W KRAKOWIE.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM.

Studentów zainteresowanych ofertami praktyk w Urzędzie Skarbowym Kraków-Śródmieście oraz uzyskaniem dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 12-66-56-406 oraz mailowo na adres: praktyki1213@mp.mofnet.gov.pl

Metryka
Liczba odwiedzin: 1200
Podmiot udostępniający informację: URZĄD SKARBOWY KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE
Osoba wprowadzająca informację: Maciej Krzętowski
Osoba odpowiedzialna za informację: Maciej Krzętowski
Czas wytworzenia: 2015-08-18 12:25:37
Czas publikacji: 2016-03-02 13:16:07
Data przeniesienia do archiwum: Brak
Historia zmian
Starsze wersje artykułu
Proszę w pole wyszukiwarki wpisać poszukiwaną frazę.